zpět

Parfémy Didier GAGLEWSKI


Atypický nezávislý tvůrce parfémů Didier Gaglewski se vyznačuje jedinečnými vonnými kompozicemi, které vytváří poblíž slavného francouzského voňavkářského městečka Grasse.

Při tvorbě parfémů hledá krásu v jednoduchosti a volí především přírodní suroviny.

parfem_toilett

De Mémoire de Rose EP

Parfém De Mémoire de Rose vypráví věčný příběh ženy plný pochybností i sebedůvěry. Růžová esence v parfému v nebývale vysokém podílu vyjadřuje všechnu bohatost i křehkost květiny připodobňované k ženě.

Hledání krásy života. Prostých, drobných radostí, jejichž krása spočívá právě v jejich jednoduchosti. Nemusíte nic říkat – vaše niterná elegance hovoří za vás.
De Mémoire de Rose je soliflore – parfém s jednou dominantní květinovou vůní -, v němž bezmála dvacítka pečlivě vybraných složek vytváří kolem růže svěže zelené prostředí.
Vůně silná, a zároveň křehká; vůně bohatá, a zároveň nekomplikovaná; vůně jednoduchá, a přitom s širokou škálou odstínů. Tento parfém je pro ženy, které v životě zažily nelehká období, ale přesto z nich stále vyzařuje vnitřní světlo.

Feuille Blanche ET

Toaletní vodu Feuille Blanche mají v oblibě aktivní ženy, které rády pobývají venku nebo se věnují sportu. Lehká, dlouhotrvající vůně je vhodná pro každý den a tvoří ji celá řada přírodních esencí, z 90 procent v bio kvalitě.
Pomerančové květy (neroli) a hořký pomeranč dávají této vůni čistotu a jemnost, čehož si cení zejména mladé ženy.
Šeříkové a konvalinkové tóny vyvolávají kouzelnou atmosféru jarního rána v přírodě a probouzející se ženskosti.
Vůně Feuille Blanche je jemná a křehká jako bílé jarní květy, prostá a svěží jako jaro: po celý den naprosto přirozeně splyne s vaší radostnou energií.

Rêve de Soie EP

Rêve de Soie se dokonale hodí pro elegantní, kultivované ženy s vytříbeným vkusem. Tento rafinovaný parfém mimo jiné utvářejí ušlechtilé ingredience, jako je majsúrský santal, jasmín a madagaskarská vanilka, které se harmonicky snoubí v bohatě komponované symfonii.
Rêve de Soie začíná svěžími, slunečnými tóny pomeranče, mandarinky a bergamotu, jako cesta do nitra zahrady Hesperidek. Přechází do květinových tónů kosatce a jasmínu, a poté následuje ambra, oznamující smyslnou přítomnost ženy, která si zvolila tento parfém.
Vůně santalového dřeva se rozvíjí postupně a odhaluje hřejivý a hedvábný charakter parfému.
Rêve de Soie je vhodný pro večer v divadle či opeře, do prostředí elegantních večerních rób, sametových sedadel a bohatě zdobených a zlacených interiérů. Ovšem ženy, které se rády do parfému obléknou, jej mohou nosit denně.

L’Amiral ET

L’Amiral je vůně širých dálav s tušením moře. Citrusy, kalábrijský bergamot a sicilská mandarinka, vytvářejí radostnou energii, zatímco tóny santalového dřeva dodávají této vůni hřejivost a přívětivost. K osvěžující vůni L’Amiral, která vám vydrží po celý dlouhý den, také přispívají mátové a levandulové tóny.

Journaliste EP

Dřevitá a kořeněná vůně parfému Journaliste vás přenese do světa odhalených záhad.
Esence z listů hořkého pomeranče a mandarinky vás oživí svěžestí otevřeného a zvídavého ducha, zázvor s kardamomem nabídnou vůni vzdálených míst a dubový mech s tonkovými boby rafinovaně zakončí putování za dobrodružstvím.
Pokud vás tedy vůně Journaliste vábí, neváhejte a vydejte se na cestu!

Cambouis EP

Tato mužná, smyslná a důmyslně vystavěná kompozice vůní okouzluje a hypnotizuje ženy, když ji používají muži.
Proč? Protože Didier Gaglewski se chtěl zbavit nejednoznačnosti, charakteristické pro současné parfémy pro muže. Cambouis nikterak neoslovuje jejich „femininní stránku“: muž, který tento parfém používá, je chlap každým coulem. Vždyť slovo cambouis doslova znamená „kolomaz“!
Tato vonná kompozice obsahuje ingredience nejvyšší kvality, například dřevo cedru a jalovce červenoplodého, bazalku, či březovou esenci.
Jedinečná, nezvyklá vůně stojící na lehce kouřovém základu s minerálními podtóny je zároveň vysoce vytříbená, svěží i dynamická.


Parfémy Gaglewski najdete přímo v historickém centru Grasse a v Praze u Marie Noe ve Voňavé lékárně:

EP – Eau de Parfum – 2088 Kč
ET – Eau de Toilette – 1904 Kč